Drodzy przyjaciele z całego świata:

pelikanW ciągu ostatnich dni, od momentu wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej, otrzymałem tysiące listów z zapytaniem czemu nie pomagam przy użyciu mojej technologii, jeśli została ona stworzona głównie dla “poprawy jakości” środowiska głównie w przypadku skażeń węglowodorami.

Wraz z upływem czasu, listy tego typu stale napływały, w międzyczasie sytuacja osiągnęła stan krytyczny, ponieważ niepowstrzymany wyciek ropy bez przerwy niszczy bardzo ważny ekosystem naszej Planety; ojczyznę wielu endemicznych gatunków, których liczba jest znacznie ograniczona.

Prawdą jest, że moja technologia może rozwiązać tę sytuację, oczyścić wodę morską, brzegi oraz zwierzęta, które już zostały skażone, ale chcę abyście wszyscy zrozumieli, że nie mogę użyć mojej technologii, na własną rękę, bez oficjalnej prośby. Nie jest to działanie, które można wykonać bez odpowiedniej koordynacji, zezwoleń i umów; w przeciwnym razie, byłoby to naruszenie prywatności i polityki przedsiębiorstw i rządów, które odpowiadają za te wydarzenia. Wiem, że jest to niefortunny fakt, ponieważ w końcu cenę tej katastrofy opłacamy życiem naszej przyrody i Planety, oraz wielu dotkniętych tą katastrofą ludzi, ale są to prawa, które ludzkość ustanowiła i podtrzymuje, a nie jest w moim przekonaniu działać przeciwko tym zasadom.

Zrobiłem już jedyną rzecz, którą mogłem i jest to gotowość. Mam zespół w AyDo World Projects, który jest w gotowości, czekając na telefon aby ruszyć do działania, ale takie połączenie jeszcze nie dotarło. Cały czas czekamy na to.

Teraz, przez ten komunikat, informuje Was, że od momentu rozpoczęcia tej katastrofy, zostały wysłane listy e-mailowe, z różnych źródeł, do Firmy BP, informujące ich o istnieniu mojej technologii oraz oferując rozwiązanie; nadal czekam na odpowiedź z ich strony.

Kontaktowałem się również z Białym Domem z Prezydentem Barackiem Obamą, informując go o istnieniu mojej technologii oraz oferując rozwiązania, które mogą stanowić konieczność dla oczekiwanych rezultatów. Od niego otrzymałem natychmiastową odpowiedź na mój list, dzieląc się wysiłkami podjętymi w tej sprawie przez rząd, oraz skontaktował mnie z oddziałem Białego Domu, który jest odpowiedzialny za zarządzanie kryzysowe. Wysłałem już list do nich, teraz czekam na ich odpowiedź.

W tym momencie, bardziej niż w innych, ważne jest podjęcie odpowiednich kroków, gdyż nie ma czasu do stracenia.

Z nadzieją, że drzwi te można otworzyć i że wreszcie szybkie rozwiązanie może zostać zastosowane, pozostaję do Państwa dyspozycji.

 

Wasz Życzliwy

Ayhan Doyuk

AyDo World Projects
CO/President & Founder