botella2Jest to woda pitna, o najwyższej dostępnej jakości, ponieważ zawiera ona wszystkie elementy niezbędne do odżywiania ludzkiego organizmu, jest wolna od metali ciężkich, zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, ponadto posiada właściwy życiowy ładunek energetyczny na nieznanych poziomach, w odróżnieniu od innych wód przeznaczonych do pożycia przez ludzi.

Woda ta, w jej oryginalnej formie, jest produkowana przy użyciu technologii AyDo™ stworzonej przez Ayhana Doyuka, na podstawie wieloletnich poszukiwań i rozwoju.

Proces ten wymaga mechanicznych, fizycznych i energetycznych czynników, działających jako zamknięta całość doskonale wyważonej energii kwantowej, która sprawia że ta rewolucyjna technologia jest krokiem z przyszłości w teraźniejszość.

Generalnie możemy ją zdefiniować jako nadzwyczaj energetyczną Wodę, zawierającą niezbędne elementy utrzymujące prawidłowy poziom pH, dostarczające pożywienie które woda powinna dostarczać organizmowi, dla utrzymania prawidłowego metabolizmu i funkcjonowania wszystkich organów.

Dla dalszych informacji proszę odwiedzić stronę: http://www.aydowater.net