AYHAN

Scharakteryzowanie osoby Ayhana Doyuka nie jest prostym zadaniem, gdyż oznacza to podjęcie dyskusji jednocześnie o nauce, filozofii, materializmie i duchowości. Okoliczność ta nadaje mu wymiar istoty całościowej. Aspekty te są w nim częścią całości, znajdującej się w ciągłym ruchu polegającym na wymianie i wzbogacaniu się z chwili na chwilę.

Jego nauka daje mu narzędzia do tego, aby uczynić duchowość praktyczną ścieżką prowadzącą do lepszego życia. Jego duchowość daje nauce nową wizję i podejście do innego i głębszego rozumienia rzeczywistości Egzystencji. Jego filozofia daje proste odpowiedzi na pytania złożonego ludzkiego umysłu . Jego materializm zaś daje wytyczne co do tego, w jaki sposób należy materializować całą tę wiedzę jako fizyczny aspekt Niewiadomej.

W jego przypadku prawie niemożliwym jest wyodrębnienie powyższych aspektów, ponieważ byłoby to tak, jakbyśmy wybrali wyłącznie jego jedną część, a poprzez nią niemożliwym jest określenie jego całości, jego odkryć i jego propozycji dla świata.

W nim zlewa się wiedza praktyczna i niewidzialna percepcja.
Czyni go to mędrcem.

Przy użyciu jego technologii ludzkość jest w stanie odnaleźć rozwiązania, które w sposób fizyczny pokonają problemy, jakie tworzyła ona ze względu na brak świadomości. Przy pomocy swej niewidzialnej percepcji jest on w stanie rozpoznać środki prowadzące do rozwiązania praktycznych problemów na czas, biorąc pod uwagę to, co przyniesie nam przyszłość.

Jego mądrość daje mu inne zrozumienie rzeczywistości, co powoduje, że „zna” on naukę z głębszego punktu widzenia. Mądrość ta obejmuje zarówno nieskończenie małe cząsteczki, jak i największe z pojęć naszego Wszechświata.

Ostatnie dwadzieścia osiem lat swojego życia całkowicie poświęcił on rozwijaniu swojej „wody”, która w aspekcie jego najnowszych badań przybrała nazwę AyDo AquaElix™. Jest ona częścią dokonań osiągniętych w trakcie jego służby i jego wysiłków prowadzonych bez chwili wytchnienia, a które są częścią poszukiwań prawdziwych rozwiązań mogących sprawić, że planeta ta stanie się lepszym miejscem do życia.

Jego praca jest służbą, jego oddanie radością, a jego życie zostało przekazane w ręce jego misji. Najlepszym sposobem poznania go jest przebywanie w kontakcie z jego odkryciami i obserwowanie ich działania. Końcem końców najważniejsze są rezultaty.

AyDo AquaElix™ jest jego nauką, a jego nauka nadzieją dla tej planety. Nadzieja ta sprawia, że przyszłość jest możliwa.

Scharakteryzowanie osoby Ayhana Doyuka nie jest prostym zadaniem, gdyż oznacza to podjęcie dyskusji jednocześnie o nauce, filozofii, materializmie i duchowości. Okoliczność ta nadaje mu wymiar istoty całościowej. Aspekty te są w nim częścią całości, znajdującej się w ciągłym ruchu polegającym na wymianie i wzbogacaniu się z chwili na chwilę. Jego nauka daje mu narzędzia do tego, aby uczynić duchowość praktyczną ścieżką prowadzącą do lepszego życia. Jego duchowość daje nauce nową wizję i podejście do innego i głębszego rozumienia rzeczywistości Egzystencji. Jego filozofia daje proste odpowiedzi na pytania złożonego ludzkiego umysłu . Jego materializm zaś daje wytyczne co do tego, w jaki sposób należy materializować całą tę wiedzę jako fizyczny aspekt Niewiadomej. W jego przypadku prawie niemożliwym jest wyodrębnienie powyższych aspektów, ponieważ byłoby to tak, jakbyśmy wybrali wyłącznie jego jedną część, a poprzez nią niemożliwym jest określenie jego całości, jego odkryć i jego propozycji dla świata. W nim zlewa się wiedza praktyczna i niewidzialna percepcja.

Czyni go to mędrcem.

Przy użyciu jego technologii ludzkość jest w stanie odnaleźć rozwiązania, które w sposób fizyczny pokonają problemy, jakie tworzyła ona ze względu na brak świadomości. Przy pomocy swej niewidzialnej percepcji jest on w stanie rozpoznać środki prowadzące do rozwiązania praktycznych problemów na czas, biorąc pod uwagę to, co przyniesie nam przyszłość. Jego mądrość daje mu inne zrozumienie rzeczywistości, co powoduje, że „zna” on naukę z głębszego punktu widzenia. Mądrość ta obejmuje zarówno nieskończenie małe cząsteczki, jak i największe z pojęć naszego Wszechświata. Ostatnie dwadzieścia osiem lat swojego życia całkowicie poświęcił on rozwijaniu swojej „wody”, która w aspekcie jego najnowszych badań przybrała nazwę AyDo AquaElix™. Jest ona częścią dokonań osiągniętych w trakcie jego służby i jego wysiłków prowadzonych bez chwili wytchnienia, a które są częścią poszukiwań prawdziwych rozwiązań mogących sprawić, że planeta ta stanie się lepszym miejscem do życia. Jego praca jest służbą, jego oddanie radością, a jego życie zostało przekazane w ręce jego misji. Najlepszym sposobem poznania go jest przebywanie w kontakcie z jego odkryciami i obserwowanie ich działania. Końcem końców najważniejsze są rezultaty.

 

AyDo AquaElix™ jest jego nauką, a jego nauka nadzieją dla tej planety. Nadzieja ta sprawia, że przyszłość jest możliwa.